Publiczna Szkoła Podstawowa w Klatkach

• Odwiedziny: 198035
    • Do wakacji: 47 dni

Informacja w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do Oddziału Przedszkolnego i do klasy I w Publicznej Szkole Podstawowej w Klatkach na rok szkolny 2023/2024

Na podstawie uchwały Zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół Publicznej Szkoły Podstawowej w Klatkach "NASZA SZKOŁA" Nr 4/2023 z dnia 24.02.2023 r. w sprawie określenia kryteriów naboru do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej w Publicznej Szkole Podstawowej w Klatkach, terminów postępowania rekrutacyjnego na drugim etapie oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów.

Miejsce w przedszkolu przysługuje wszystkim 4- i 5- latkom. Natomiast dla 6- latków przedszkole jest obowiązkowe.

Dokumenty niezbędne do rekrutacji można odebrać u Pani Barbary Mazur w sali nr 7 lub u Dyrektora, Pana Wiesława Puzio.