Publiczna Szkoła Podstawowa w Klatkach

• Odwiedziny: 199563

Gminne Zawody Sportowe „Baw się razem z nami”.

W dniu 18.05.2018 r. uczniowie: Piotr Puzio, Dawid Serafin, Michał Sudoł, Patryk Tęcza, Kacper Wróbel, Małgorzata Majowicz, Weronika Serafin, Wiktoria Adamczyk, Otylia Sudoł oraz Zuzanna Rębisz uczestniczyli w zawodach sportowych, zorganizowanych przez Szkolny Związek Sportowy pod nazwą: „Baw się razem z nami”.

Zawody te skierowane były do uczniów klas I-III i odbywały się na sali sportowej Publicznego Gimnazjum w Majdanie Królewskim. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny: PSP Klatki, PSP Krzątka, PSP Komorów oraz PSP Majdan Królewski. Zwycięskie dwie drużyny zdobywały awans do dalszej części rywalizacji, na poziomie powiatowym. Uczniowie rywalizowali w sześciu konkurencjach: Sztafeta, Bieg z szarfami, Dodawanie skoków, Bieg z piłkami, Rzuty piłek do żywego kosza oraz Strzały na bramkę. W rywalizacji brało udział czterech chłopców plus jeden rezerwowy i cztery dziewczynki plus jedna rezerwowa. Uczniowie starali się z całych sił, aby jak najszybciej i jak najdokładniej wykonać zadanie. Nasi uczniowie zajęli III miejsce, na II miejscu znalazła się drużyna PSP Komorów, a na I miejscu PSP Majdan Królewski. Poza podium, niestety znalazła się PSP Krzątka. Wszystkim serdecznie gratulujemy!